O nás

Sme moderná, stavebno – obchodná spoločnosť s dvadsaťročnými skúsenosťami. Realizujeme zhotovenie hydroizolácií plochých striech, spodných stavieb, ekologických a špeciálnych izolácií, hydroizolácie bazénov a jazierok, klampiarske konštrukcie. Používame najmodernejšie technológie a materiály, ktoré sú zárukou kvality a profesionality našich prác. Dlhodobo spolupracujeme s dodávateľmi kvalitných, trendových a overených materiálov pre strešné systémy a iné zhotovenia.
Naša firma klientom ponúka profesionálny prístup od zamerania, kalkuláciu, cez realizáciu, až po odovzdanie diela. Dbáme na kvalitu, flexibilitu a ekonomickú efektívnosť pre každú zákazku. Zhotovujeme práce aj náročnejšieho charakteru v priemyselných objektoch i na rodinných domoch. Naši skúsení a zodpovední pracovníci sú pravidelne školení a dbajú na zvolené technologické postupy. Sme držiteľmi certifikátov TÜV, čo je prestížny znak kvality a ochrany životného prostredia. Pracujeme v rámci celého Slovenska, ale i v zahraničí. Spokojnosť klienta je pre nás to najdôležitejšie.


Spoločnosť EZP INVEST s.r.o. sa prioritne venuje hydroizoláciám ako takým. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na stavebnom trhu rozšírila svoju činnosť o tieto obchodné aktivity :
Sprostredkovanie a poradenstvo vo výstavbe
Realitnú činnosť
Stavby na kľúč
Nízkoenergetické a pasívne stavby
Technický dozor stavby (TDI)

Naše portfólio sa prispôsobilo požiadavkám našich klientov, a snažíme sa poskytnúť čo najkomplexnejšie služby v tejto oblasti.